Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
اخبار2

 اجاره سوئیت : 09116600040 __ 09116500040                  :     09116600040 __ 09116500040                 ایمیل : info@vilakish.com

Open Panel
ثبت نام
اوایل ماه جاری محمد خداکرمی با بیان این‌که قبول ندارم قیمت بلیت هواپیما پس از آزادسازی افزایش یافته است از برنامه‌ریزی ساماندهی عرضه بلیت در ایام نوروز خبر داده و گفته بود: برای اربعین امسال سازمان هواپیمایی کشوری برنامه‌ریزی خاصی را طی سه ماه قبل از آن انجام داد و با توجه به تقاضای زیادی که برای پرواز عتبات عالیات وجود داشت سازمان هواپیمایی نسبتا توانست مدیریت خوبی در این زمینه داشته باشد.
وی با اشاره به این‌که سازمان هواپیمایی کشوری برای ایام نوروز که زمان پیک آن 24 اسفند تا اول فروردین است در حال برنامه‌ریزی است یادآور شد: در این زمینه نیز مانند اربعین از شرکت‌های هواپیمایی دعوت می‌کنیم تا در رابطه با قیمت و دسترسی بلیت با آنها تفاهم خواهیم کرد.
این در حالی است که شرکت‌های هواپیمایی مانند گذشته، چند ماه پیش از موعد مورد نظر (ایام نوروز) بلیت‌های خود را به آژانس‌های مسافرتی و چارترکنندگان فروخته‌اند.
بر این اساس آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های چارترکننده اقدام به فروش بلیت نوروز 95 (اواخر اسفند 94 تا اواسط فروردین 95) پروازهای داخلی به صورت "چارتر"، "اکونومی" و "بیزینس" کرده‌اند. البته برای ایام غیرپیک نیز می‌توان به صورت خیلی محدود بلیت‌های به اصطلاح "سیستمی" را تهیه کرد.
گرچه انواع مختلفی از بلیت در اختیار مردم قرار می‌گیرد، اما این پروازها هیچ مزیتی نسبت به یکدیگر ندارند؛ به‌عنوان نمونه سطح خدمات، کترینگ، تاخیرات پروازی و... در پروازهای "چارتری"، "اکونومی" و "بیزینس" هیچ تفاوتی با هم ندارند.
بر این اساس قیمت پرواز تهران-شیراز هواپیمایی ماهان برای 24 اسفند امسال 314 هزار تومان است، نرخ بلیت همین بلیت در پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران 197 هزار تومان است.
همچنین نرخ پرواز پرطرفدار تهران-کیش برای 25 اسفند امسال ایران‌ایر 490 هزار تومان است، ظرفیت این پرواز در روز یاد شده برای سایر ایرلاین‌های داخلی تکمیل است.
نرخ پرواز کیش-تهران برای 28 اسفند 94 4884 هزار تومان، پرواز تهران-مشهد برای 27 اسفند 400 هزار تومان و نرخ همین مسیر پروازی برای دومین روز از سال 95 نیز حدود 400 هزار تومان است.
لازم به ذکر است با توجه به اتفاقات رخ داده در زمان فروش بلیت ایام اربعین امسال، به طور حتم با نزدیک شدن به ایام پیک سفرهای نوروزی (24 اسفند 94 تا اول فروردین 95 ) شاهد قیمت‌ها آنچنانی پروازهای داخلی خواهیم بود.

ازاینکه از سایت من دیدن کردید متشکرم
 توریست کیش یک سایت تخصصی در زمینه اجاره سوئیت و ویلاهای لوکس و مجلل در کیش است که به منظور رفاه حال هموطنان عزیز با توجه به نوع سوئیت ها و امکانات هر یک  میتوانند اقدام به رزرو تلفنی و برنامه ریزی برای تعطیلات خود نمایند لازم به ذکر هست عزیزان با کنار زدن واسطه ها و با تماس مستقیم با ما میتوانند از پرداخت هزینه های گزافی که برخی به دلیل بی اطلاعی میپردازند جلوگیری نمایند
با ما آسوده خاطر و ارزان سفر کنید ...
تلفن تماس :
09116600040 __ 09116500040


Guests Online

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم