Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
اخبار2

 اجاره سوئیت : 09116600040 __ 09116500040                  :     09116600040 __ 09116500040                 ایمیل : info@vilakish.com

Open Panel
ثبت نام
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در ده روز گذشته جزیره کیش میزبان تعداد زیادی از گردشگران داخلی و حضور گردشگران خارجی در تعطیلات سال نو میلادی بود.
بر اساس آمارهای اعلام شده از یکم تا دهم دی 618 سورتی پرواز در مسیر کیش و شهرهای مختلف کشور انجام شده است و 41 هزار مسافراز مسیر هوایی وارد کیش شده اند .
همچنین 4 هزار و149 گردشگر خارجی توسط 37 پرواز در این ایام به جزیره کیش سفر کردند و تعطیلات  سال نو میلادی را در این جزیره گذراندند.
رشد 12 در صدی مسافران داخلی و10 درصدی گردشگران خارجی در مقایسه با سال گذشته بیانگر رونق گردشگری در جزیره کیش است.
همچنین در ده روز گذشته 4 هزار و556 مسافر از مسیر دریایی به کیش سفرکرده اند و446 خودرو نیز از شهرهای مختلف کشورمان وارد کیش شده اند.
تردد این تعداد خودرو در ده روز نخست دی ماه نشان می دهد بسیاری از خانواده ها با خودروی شخصی جزیره کیشرا به عنوان مقصد سفرهای خود برمی گزینند و این در حالیست که در سالهای گذشته تنها در ایام نوروز شاهد سفر خانواده ها با خودرو به کیش بودیم.
طی مسافت های طولانی در شرایط دشوار جادها در زمستان گویای این امر است که انگیزه های سفر به کیش به مدد توسعه ظرفیت های گردشگری افزایش یافته است.
حضور گردشگران خارجی و افزایش سفرآنان به کیش نیز نوید بخش این موضوع است که با توجه به اقدامات انجام شده در راستای معرفی پتانسیل های کیش این جزیره به خوبی به گردشگران خارجی شناسانده شده است.
در9 ماهه امسال بیش از 120 هزار گردشگر خارجی وارد جزیره کیش شده اند که درمقایسه با سال گذشته این آمار 24 درصد رشد داشته است. این میزان رشد گردشگری خارجی درسال جاری خبر از روزهای بهتری برای این جزیره مرجانی درعرصه رقابت با رقبای قدرتمند خود در منطقه می دهد .
گفتنی است روند صعودی ورود گردشگران داخلی و خارجی به جزیره کیش درحالی افزایش یافته که هنوز تا تعطیلات نوروز بیش از 2 ماه و نیم باقی مانده است .
 

ازاینکه از سایت من دیدن کردید متشکرم
 توریست کیش یک سایت تخصصی در زمینه اجاره سوئیت و ویلاهای لوکس و مجلل در کیش است که به منظور رفاه حال هموطنان عزیز با توجه به نوع سوئیت ها و امکانات هر یک  میتوانند اقدام به رزرو تلفنی و برنامه ریزی برای تعطیلات خود نمایند لازم به ذکر هست عزیزان با کنار زدن واسطه ها و با تماس مستقیم با ما میتوانند از پرداخت هزینه های گزافی که برخی به دلیل بی اطلاعی میپردازند جلوگیری نمایند
با ما آسوده خاطر و ارزان سفر کنید ...
تلفن تماس :
09116600040 __ 09116500040


Guests Online

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم